Haber Ara

kütahya gazeteciler cemiyeti Haber Arşivi

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti sağlam İle Devam Dedi

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulunda tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Erkan Sağlam ve yönetim kurulu kongreye katılan tüm üyelerin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi

10 Ocakta Protokol Çalışan Gazeteciler İçin Fotoğraf Maiknalarının Başına Geçti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kütahya’da gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Kütahya Ve İlçeleri Basın Mensupları Emet İlçesindeydi

Kütahya Gazeteciler Cemiyetine bağlı Kütahya ve ilçeleri basın mensupları , Emet termal resort’ta Emet kaymakamı Hasan Çiçek ve Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan ile basın toplantısında bir araya geldi.

Güral' Yerel Basın Desteklenmeli'

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu ve üyeleri, NG Holding Kurucu Başkanı Nafi Güral’ı ziyaret ederek yerel basına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

YEREL BASININA SAHİP ÇIK KÜTAHYA!

Kütahya Gazeteciler cemiyeti bölgede yayın yapan tüm gazeteler ve üyeleri ile birlikte ortak bir deklarasyon yayınladı.

KÜTAHYA BASINI 10 OCAKTA BİR ARADAYDI

10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde Kütahya bölgesi basın mensupları cemiyet organizasyonunda bir araya geldi.

GELECEK ADINA ENDİŞELİYİZ

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KÜTAHYA VE İLÇELERİMİZ İÇİN MÜJDELER BEKİYORUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilimizi ziyareti öncesi Kütahya gazeteciler cemiyeti üyesi tüm yerel gazeteler aynı başlıkla çıkıyor. MÜJDELER BEKLİYORUZ...

"ŞİDDETLE KINIYORUZ"

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen ortak basın açıklamasında Rasim Ozan Kütahyalı’ya tepki gösteren STK’lar soyismi ile bağdaşmayan kişinin Kütahya’yı temsil ettiği izlenimine kapılınmaması gerektiğine dikkat çekildi.

ÇETİNBAŞ KONGRELER İPTAL EDİLMİYOR

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Kütahya Gazeteciler Cemiyetinin konuğu oldu. Kütahya basınıyla sohbet eden Çetinbaş, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

VALİ'DEN CEMİYET VE ARAP GAZETECİLER HEYETİNE ONUR YEMEĞİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ve Arap Gazeteciler Evi Derneği işbirliğiyle, Türk-Arap ilişkilerini geliştirmek amacıyla Kütahya’ya gelen Arap gazeteciler onuruna akşam yemeği düzenledi.

KÜTAHYA’NIN TANITIMINA BÜYÜK DESTEK

Kütahya Gazeteciler Cemiyetinin organizasyonu ile Ortadoğu’dan 47 gazeteci bugün Kütahya’ya gelecek

GAZETECİLER SİMAVDA BULUŞTU

Simav Belediyesi ile Kütahya Gazeteciler Cemiyeti işbirliğinde düzenlenen iftar programı Simav ilçesinde geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

KÜTAHYA YEREL BASINI KÜLTÜR BAKANIYLA BULUŞTU

Bakan Avcı ile Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kurulu Kütahya’nın sorunları ile ilgili bir görüş alışverişinde bulundu

VALİ NAYİR GAZETECİLERİ KABUL ETTİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Olağan genel kurulu sonucu belirlenen Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetim kurulunu kabul etti.