PROMOSYONLU SEÇİM YAŞIYORUZ


GÜNÜN SÖZÜ: Bu değirmenin suyu nereden geliyor.

Promosyon nedi? Sözlük anlamı firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandıkları bir tanıtım aracıdır.Kitlelere kendilerini tanıtmak ve seslerini duyurma amacı olarak kullanırlar.

Bu seçime kadar partiler,belediye başkan adayları ve muhtar adayları kendilerini tanıtmak amacıyla promosyonlar dağıtmamışlardı.Bazıları daha da ileriye giderek beş yıldızlı otellerde yüzlerce insana yemekler ikram ediyor.İyi ve güzelde bunların masraflarını nereden ve nasıl karşılıyorlar. Bunu fırsat bilenler akın,akın otele ve yemeklere giderken bazıları ise bunun masraflarının amme ve kamu hukuku vardır diye yemeklere katılmadıkları gibi çanta ve poşetlerini de almıyorlar. Bazıları da bu değirmenin suyu nereden geliyor diye soruyorlar.

GENÇLİK PLATFORMU

İlçemizde genç kardeşlerimiz Emet Gençlik Platformu oluşturulmuşturAmaçları  siyaset dışında Emet için el,ele,omuz,omuza bir mücadeleyi hedefliyorlarBu gençlerimizi şimdiden kutluyorum.Onlara 7 den 70 e hepimiz destek vermeliyiz.Bu genç beyinleri olur,olmaz eleştiriler yaparak şevklerini asla kırmayalım.Onlarda her konuda bizlere danışacakları hallerde her zaman yanlarında olmalıyız.Bu arkadaşlarımızla ilk fırsatta birlik olup,onların neler yapmak istediklerini sizlerle paylaşacağım.

SEÇİME DOĞRU

Bu güne kadar gayet sakin ve seviyeli bir süreci yaşadık. Bunda katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum.Seçime bir hafta kaldı.Önümüzdeki hafta partilerin ve adayların mitingleri yapılacak.İnşallah burada kimse kimseyi kırmadan,yarın da yine yüz yüzde bakılacağını asla unutmamalılar.Mitinglerin olduğu saatlerde lütfen seçim araçlarınızdaki müziklerle diğer partileri rahatsız etmeyiniz.

Bu arada çakma isimli birileri sağa,sola sataştığına tanık olmaktayız.Deve kuşu gibi kafalarını kuma sokanlar;kimler olduğunuzu birçok kişi biliyor.Ortamı germekle ne yapmak istiyorsanız onu bir bilelim .Ama kimsenin yaptığı da asla yanında kalmayacaktır.Bu da böyle biline.

OKURLARIMNDAN

Kaplıcalardaki 65 yaş üstünden para alınmaması üzerine yerli ve yabancı akınına uğrayanlar yüzünden kaplıcalarımıza izdihamlar oluyormuş.Hatta yerli ve yabancıların kaplıcalar da 21 günlük kür sefaları sıkıntılar yaratıyormuş.Buna bir çözüm bulunması isteniyor.

İlçe merkezindeki ağaçların uzayan dalları başta elektrik tellerine temas ettiğini belirten okurlarım bunları ileride bir faciaya neden olmadan yapılması konusunda yetkilileri göreve davet ediyor.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
21Eyl

Corona Kapımıza Dayandı

15Eyl

Ölüm Kalım Savaşı

08Eyl

Emetli Yakışanı Yaptı

31Ağs

Makus Talihimiz

23Ağs

Haydi Hayırlısı!