Etiketler

3 Bakana Kütahya Çıkartması

Ak parit İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve 3Kütahya Ak parti Milletvekilinden 3 bakana ziyaret

Milletvekili Tan ve Bölge Müdürü Güzel,Emet İlçesindeydi

Emet ilçesini ziyaret eden AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ve Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel Tavşanlı Emet yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

10 Ocakta Protokol Çalışan Gazeteciler İçin Fotoğraf Maiknalarının Başına Geçti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kütahya’da gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

'İlçe Yollarımızın Yapımlarını Takipteyiz'

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun ile bir araya gelerek, yürütülen projeleri masaya yatırdı.

“EMET, BORİK ASİT ÜRETİM ÜSSÜ OLACAK”

2019 yılının II. İl Ekonomi Toplantısı Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında yapıldı. Toplantıda, “bor” madeni masaya yatırıldı.

GEDİZ'E FAKÜLTE MÜJDESİ

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Gediz Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi'nin açılması için çalışma yürütüldüğünü açıkladı.

BEKLENEN TABLODA GÜNDEM KÜTAHYA

Kütahya milletvekilleri, AK Parti milletvekillerinin daveti üzerine düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

TERMAL TURİZM GELİŞİM BELGE İPTALİNDE MİLLETVEKİLİ TAN'DAN AÇIKLAMA

Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, turizm yatırım talebi olması halinde Emet ve Hisarcık ilçeleri yeniden turizm bölgesi kapsamına alınacak dedi.

MİLLETVEKİLİ TAN VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ İLÇEMİZDE

Karayolları 14. Bölge müdürlüğüne atanan bölge müdürü Mehmet Aşık, Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ile birlikte Kütahya bölgemizde yapılan yol çalışmalarını yerinde incelediler.

MİLLETVEKİLİ TAN’DAN GEDİZ YOLU İÇİN ACİL EYLEM PLANI TALEP EDİLİYOR

Emet sülfirik asit fabrikası yapımı devam ederken buf abrikaya İzmirden gelecek kimyasallar için Gediz yolunun acilen yapılması talep ediliyor.

MİLLETVEKİLİ TAN;İŞİN ASLINI BASIN ORTAYA ÇIKARSIN

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap'a sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak, "Yine yakışmadı.

MECLİS’TE KÜTAHYA DÜELLOSU: KASAP İLE TAN KARŞI KARŞIYA!

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ve CHP Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap, Kütahya’nın sorunları için Meclis Genel Kurulu’nda tartıştı.

ZORLU HOLDİNG’TEN 208 MİLYON TL YATIRIM

AK Parti Kütahya Milletvekilleri, elektrik yatırımlarına ilişkin ortak bir basın açıklaması yayımladı.

İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLLERİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ VİDEOLU

İl başkanı Ali Çetinbaş ve AK parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan,Ceyda Çetinerenler Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan'a hayırlı oslun ziyaretinde bulundular.

BAKAN DÖNMEZ'İN KATILIMIYLA EMET SÜLFİRİK ASİT FABRİKAMIZIN TEMELİ ATILDI

Emet Sülfirikasit fabrikası temeli Enerji bakanı Fatih Dönmez2ind ekatılımı ile gerçekleştirildi.

MİLLETVEKİLİ TAN; YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİ HAYALLERİNDE BİLE GÖREMEZLER

Emet ilçesinde bulunan Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan,şantiyesi kurulan sülfirik asit fabrikası tesislerini ziyaret etti.

AK PARTİDEN ANKARA’YA YOL VE DOKTOR ÇIKARTMASI

Ak parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner, belediye başkan adayı Hüseyin Doğan, Ak parti il başkanı Ali Çetinbaş ve Kütahya Milletvekilleri ile birlikte Ankara’da bir dizi temasta bulundular.

EMET SÜLFİRİK ASİT FB. İMZALAR TAMAM

Emet ilçesine yeni Sülfürik Asit Tesisi yapımı için yüklenici firma ile 413 milyon TL ile bedelli sözleşme imzalandı

HALK İKTİDAR VEKİLLERİNİ ARIYOR!

24 Haziran seçimlerinde Kütahya AK partiden meclise gönderilen Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetinerenler’in 5. Aya girerken halk ziyaretleri yapmamış olmaları tepkilere neden oluyor.

MİLLETVEKİLİ TAN ASİT TANKI KAZASI SONRASI EMETBOR İŞLETMESİNDE

Emetbor işletmesi asit tankı patlaması ile sızan asit kazası sonrası Ak parti Kütahya milletvekili Ahmet Tan Emet ilçesine gelerek olayları yerinde inceleyip yetkililerden bilgi aldı.

VEKİLLER YEMİNLERİNİ ETTİ

27. dönem Kütahya Milletvekilleri Ahmet Erbaş, Ceyda Çetin Erenler, İshak Gazel, Ali Fazıl Kasap ve Ahmet Tan TBMM’de gerçekleştirilen törene katılarak yemin etti

KÜTAHYA'YA 2. BİR ÜNİVERSİTE OLARAK SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ MECLİSE SUNULDU

4 Milletvekilinin ortak  imzası ile basına servis edilen habere göre Sağlık  Ünivesitesi adı altında yeni bir üniversite kurulmasını içeren teklifininde yer aldığı hükümet tasarısının meclise sunulduğu ifade edildi..

UZUNÇAM-BAHATLAR YOLUNDA SONA DOĞRU

Emet ilçesinde İl Özel İdaresi imkanlarıyla yapılan ve yaklaşık 2 milyon TL'ye mal olan 8 kilometrelik Uzunçam-Bahatlar köyü gurup sıcak asfalt çalışmalarında sona gelindiği açıklandı.

BAŞKAN DOĞAN;GAZİEMET HALKI HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR

Ankarada partilerinin grup toplantısına katılan ve daha sonra Ak parti Kütahya Milletvekilleri ile bir araya gelerek ilçede yapımı devam eden projelerin takibini gerçekleştiren Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan çalışmalar ile ilgili bilgilendirme açıklaması yaptı.

KÜTAHYA VE İLÇELERİNDE EMNİYET BİNALARI YENİLENİYOR

Ak parti Kütahya Milletvekilleri ortak bir basın açıklaması yaparak aralarında Emet emniyet amirliği hizmet binasınında bulunduğu yeni emniyet binaları hakkında kamuoyunu bilgilendirdiler.

ANADOLU AVRUPA’YA KÜTAHYA ÜZERİNDEN BAĞLANACAK

Ak parti Kütahya Milletvekilleri Prof.Dr.Vural Kavuncu,Şükrü Nazlı,İshak Gazel ve Ahmet TAN ortak bir basın açıklaması yaparak yol çalışmaları hakkında bilgi vererek Anadolu'nun Avrupaya Kütahya üzerinden bağlanacağını belirttiler.

MİLLETVEKİLİ TAN;" EVET İLE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE

Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan referandum çalışmaları sürecinde ilçemizdeydi.

KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİNDEN HİSARCIK'A DOĞALGAZ MÜJDESİ

Ak parti Kütahya Milletvekilleri ortak bir basın açıklaması yaparak Hisarcık ilçesine doğalgaz müjdesi verdiler.