Etiketler

Terhisi Beklenirken Vefat Eden Askerimize Son Görev

Ağrıda vatani görevini yaparken hastalanarak 62 günü sonra vefat eden Piyade er Mehmet Ali Sağlam’a son görev doğum yeri olan Kütahya Emet İlçesi Gürpınar köyünde yerine getirildi.

Vali Çelik, Emet Tavşanlı ve Simav Yollarını Yerinde İnceledi

Kütahya Valisi Ali Çelik, 2020 yılında planlanan hedefler doğrultusunda çalışmaların tamamlanmasına yönelik karayolu yatırım çalışmalarını yerinde inceledi.

Salgın Hayatımızı Felç Etmeye Devam Ediyor

İl Hıfsı Sıhha kurulu toplanırken kamu kuruluşlarında çay ocağı ve kafeteryalar geçici kapatıldı. Kına geceleri yasaklandı.

Vali Çelik'e Bor Parçalarından Oluşan Erdoğan Portresi

Emet Bor İşletme Müdürü Osman Zengin Vali Ali Çelik’i makamında ziyaret etti.

Vekil Kasap' İğdeköy Arsenikten Kurtulmalı'

CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Emet’e bağlı İğdeköy’de halkın kullandığı su içinde arsenik değerinin yüksek olduğunu iddia ederek Kütahya Valiliği ve diğer ilgilileri göreve çağırdı.

Kaymakam Çiçek' Amacımız Köylerimize Daha Kolay Ulaşımı Sağlamak'

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Kütahya Valiliği İl Özel İdaresi tarafından alt yapısı tamamlanan Göncek Köyü yolunun sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi.

Köydes Vali Çelik Başkanlığında Toplandı

Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) Haziran ayı Değerlendirme Toplantısı Vali Ali Çelik başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.

İğdeköy Mantar Dağı Çivi Olaylarına Kütahya Valiliği El Koydu

Kütahya’da Mantar Toplamaya Giden Vatandaşa Ölüm Tuzağı Kuruyorlar” haberi ve sosyal medya paylaşımlarına lişkin Kütahya Valiliğinden basın açıklaması geldi.

Afat’tan Emet Belediyesine Acil Durum Malzeme Desteği

Emet Belediyesi İtfaiye Amirliğine olası acil durumlarda etkin, hızlı ve zamanında müdahalesi için Kütahya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından ekipman desteği sağlandı.

Kütahya Valiliği Termik Santral Tartışmalarına Son Noktayı Koydu

Kütahya Valiliği yerel basın ve sosyal medyada tartışılan termik santral haberleri üzerine bir basın açıklaması yaptı.

Kütahya Valiliğine Ali Çelik Atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre 41 ilin valisi değişti.

Vali Toraman Orman Yangın Bölgesini İnceledi

Vali Toraman: "Orman yangınların çoğu insan kaynaklı çıkıyor"

Kütahya Valiliği Uyardı,Dikkat!

Kütahya Valiliği bugün alınan karantina kararlarının ardından bu akşam yazılı bir açıklama daha yaptı.

Vali Toraman: 'Yol medeniyettir'

Kütahya Valisi Ömer Toraman, Kütahya İl Özel İdaresi tarafından yürütülen yol genişletme, onarım ve standart yükseltme çalışmalarını yerinde inceledi.

Hıfsı Sıhha İlçe Pazarlarına Girişleri Yasaklarken,Tavşanlı Zabıta Tepki Topladı

Kütahya Valiliği İl hıfsısıhha kurulu kararı ile il ve ilçe pazarları dışardan satıcı kabul etmezken,Tavşanlı belediyesinin yerleri satışa çıkarması tepki topladı.

Kütahya Valiliği Karantinayı Doğruladı

Kütahya Valiliği Simav Yeşildere Karantinasını doğruladı

Vali Toraman' Korona İle Mücadelede Tüm Tedbirler Alınmıştır'

Kütahya Valisi Ömer Toraman Korona virüs tedbirleri ile ilgili basın açıklaması yaptı.

VALİ TORAMAN HAFTA SONU EMET İLÇESİNDEYDİ

Kütahya Valisi Ömer Toraman hafta sonu Emet ilçesindeydi.

KÜTAHYA'DA TERMAL TURİZM

Kütahya Valiliği Web Sayfasındaki yayımlanan habere göre Türkiye jeotermal kaynakların zenginliği ve potansiyeli bakımından dünyanın ilk yedi ülkesinden biri. Avrupa’da kaynak potansiyeli açısından birinci, kaplıca uygulamaları konusunda ise üçüncü sırayı alıyor.

KÜTAHYA VALİLİĞİNDEN BASINA TAM DESTEK

Kütahya Valisi Ömer Toraman 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde il merkezi ve ilçe basın mensupları ile bir araya geldi.

KÜTAHYA VE İLÇELERİ KIŞA HAZIR

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, halkın kışı en hafif şekilde atlatması için tüm kamu kurum ve kuruluşlarına önemli görevler düştüğünü ve gerekli tedbirlerin mutlaka alınması gerektiğini kaydetti.

EGENİN EFELERİ ANKARA’NIN BAĞLARINDA

Egem Platformu tarafından düzenlenen 10. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri başladı.Bu yıl tanıtım günlerine Afyonkarahisar Valiliği ev sahipliği yapıyor.

OKUL ÖNLERİNDE GÜVENLİK TEDBİRLERİ ARTIRILACAK

2017-2018 Öğretim yılı 18 Eylülde açılırken, okul önlerinde güvenliği sağlamak için Kütahya valiliğince alınan kara tüm ilçelere gönderildi.