Siyaset

Siyaset Haberleri

AK PARTİLİ TURASI;”DEVAMLI BÜYÜYEN BİR TÜRKİYE İÇİN EVET”

AK parti Hisarcık ilçe başkanı Salim Turası referandumda neden EVET dediğini Gaziemet gazetesi ve Kütahyanet için yazdı.

CHP’Lİ HÜRRİYET ;”TÜRKİYE’Yİ PARÇALAMA ANAYASASINA HAYIR”

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet referandumda neden HAYIR dediğini Gaziemet gazetesi ve Kütahyanet için yazdı

Emet Ak Partiden Tek Kişilik Protesto

Gazetemizde de daha önce yer alan Çavdarhisar-Emet yeni yol bağlantısında levha eksikliği konusunda Emet’te yapılan tek kişilik eylem ses getirdi.

BAŞKAN YAĞCIKLI;"YENİDEN DİRİLİŞ İÇİN EVET"

Ak parti Emet ilçe başkanı Av.Mehmet Yağcıklı referandumda neden EVET dediğini Gaziemet gazetesi ve Kütahyanet için yazdı.

CHP'Lİ KÖKSAL;"CUMHURİYETE İHANET ANAYASASINA HAYIR"

CHP Afyon Milletvekili Burcu KÖKSAL GaziEmet gazetesi ve Kütahya net için referandumda neden HAYIR dediğini yazdı.

CHPLİ TÜZMEN ''HAYIRDA HAYIR VARDIR''

CHP Bilecek Millet Vekili Yaşar TÜZÜN Refarandumda neden HAYIR Diyececeğini Gaziemet Gazetesi ve Kütahyanet Haber için yazdı

CHP'Lİ YALIM "HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİN YOK OLMAMASI İÇİN HAYIR"

CHP Uşak Milletvekili Özkan YALIM Kütahyanet ve Gazi Emet gazetesi yazı dizisi için referandumda neden HAYIR diyeceğini yazdı.

NAZLI;"EVET,İLE BİR DEVİR KAPANACAK"

Kütahya Net ve Gazi Emet yazı dizisi için Ak parti Kütahya Milletvekili Şükrü NAZLI,referandumda NEDEN EVET diyeceğini yazdı.

KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLARI ŞEHİRCİLİK ŞURASINDA

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “Şehircilikte Yeni Vizyon” temasıyla düzenlenen Şehircilik Şûrası’8 yıl aradan sonra ilk kez Beştepe'de yapıldı.

EMET AK PARTİ;"ÇÖZÜMÜ SOSYAL MEDYADA DEĞİL SAHADA ARIYORUZ"

Ak parti Emet ilçe başkanı Av.Mehmet Yağcıklı son dönem taşeron işçi çıkışları ve CHP Emet ile teşkilatı basın açıklamasına cevap verdi.

EMET CHP;"BU KEYFİYET YETKİSİNİ NEREDEN ALIYORSUNUZ?"

TAŞERONDA İŞÇİ ÇIKARMALARINDA EMET CHP, İKTİDAR PARTİSİ, İŞLETME VE İŞVERENE SORUYOR? “BU KEYFİYET YETKİSİNİ NEREDEN ALIYORSUNUZ?”

GAZEL;"VATAN HAİNLERİYLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR"

TBMM Başkanlık Divanı üyesi ve AK parti kütahya Milletvekili İshak Gazel, "FETÖ terör örgütünün 1 dolara satın aldığı vatan hainleri ile mücadelemiz sürüyor.

ANKET SONUÇLARI AÇIKLANDI

Siyasal ve Sosyal Araştırma Servisi (SAROS)’nin Emet ilçesinde geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Vatandaş memnuniyeti anket sonuçları açıklandı.

CHP İŞİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Yeniden Refah' Seçim Zamanı Değil,Geçim Zamanı'

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Teşkilatı pandemi dönemi dolayısıyla zor günler geçiren esnafın kapısını çaldı

Toplam 435 haber.